KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8584405
nr 858 4405
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Akvarell, Olle Bonniér (f. 1925), Blommor, monogramsignerad O B, 9x18
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 november 2013
kl 18:46:54
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér